Dzisiaj jest środa 12 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Joanna, Aleksandra, Dagmara

Akcja "Przytulanka na odwagę"
10.12.2018.

Dołączmy się do akcji „PRZYTULANKA NA

ODWAGĘ”  - przekażmy maskotki dla małych pacjentów z mieleckiego szpitala

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu organizuje zbiórkę maskotek dla małych pacjentów. Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym każdego roku pomoc medyczną uzyskuje kilkaset dzieci.  Czas spędzony przez nie w szpitalu jest dla nich nieprzyjemny, z reguły przepełnia go stres, ból i lęk przed nieznanym. Chcąc oswoić małych pacjentów z mielecką lecznicą, w szpitalu organizowana jest akcja pozyskania maskotek pod hasłem „Przytulanka na odwagę”, w ramach której dzieci odwiedzające mielecki SOR  otrzymują maskotki. Dzięki temu mali pacjenci  poczują się w szpitalu lepiej i bezpieczniej.  Maskotki  nie muszą być nowe, ale wbardzo dobrym stanie.

Prosimy przynosić maskotki  i przekazywać je wychowawcom do 20 grudnia.

Zmieniony ( 12.12.2018. )

Głosujemy na najpiękniejszą choinkę
07.12.2018.

Rozpoczynamy głosowanie na najpiękniejszą choinkę

Do 31 grudnia 2018 r. do godz. 12.00 możecie oddać swój głos na tą choinkę która najbardziej wam się podoba (oczywiście głosujemy na choinkę z SP9)

Link do głosowania na Facebooku GALERII NAVIGATOR TUTAJ

Zmieniony ( 10.12.2018. )

Wycieczka do FLY PARKU
04.12.2018.

Wycieczka do FLY PARKU

W dniu 3 grudnia uczniowie klasy 4b, 4d  udali się do wyjątkowego miejsca; FLY PARKU – parku trampolin w Rzeszowie. Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób. Kolejnym punktem naszej wycieczki  było zwiedzanie Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie. Uczniowie mogli przenieść się w świat ,,dawnej technologii” podziwiając zabytkowe  motocykle, samochody, samoloty wojskowe i cywli. W zbiorach muzealnych znajdowały się liczne umundurowania polskich służb od 1945r do czasów obecnych. Duże wrażenie na uczniach sprawiły przedmioty codziennego użytku, które towarzyszyły ludziom w dawnych czasach np.: zabytkowy sprzęt sportowy czy radio-telewizyjny. Po wyczerpującym i pełnym atrakcji dniu wróciliśmy bezpiecznie do domu. W tym dniu opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: Kamil Kowalski, Dariusz Dudek oraz pan Kamil Kucharski.

Zmieniony ( 06.12.2018. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 447