Dzisiaj jest poniedziałek 20 Maja 2019. Imieniny obchodzi Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Światowy Dzień Matematyki w SP9 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
18.03.2019.

„Szkolny Dzień Matematyki” w SP9

Ponoć nikt nie lubi matematyki, a przecież matematyka jest wszędzie: w domu, w sklepie, na podwórku, w lesie i na boisku…, w Twoim wzroście i wadze, w długości rzeki i drogi do szkoły oraz wartości złotówki.

Matematyka, to nie tylko trudne zadania, suche liczby i abstrakcyjne figury. To również doskonała zabawa i pasjonująca przygoda. Przekonaliśmy się o tym 18 marca, ponieważ w naszej szkole odbył się Dzień Matematyki. W ten sposób dołączyliśmy do 2000 polskich szkół, które obchodzą święto „KRÓLOWEJ NAUK” pod patronatem MEN. W tym roku hasłem przewodnim była „Matematyka Dzika”, a więc dominowały zadania związane z przyrodą. Uczniowie chętnie włączyli się w zabawy matematyczne - wystarczyły dobre chęci i otwarty umysł, a korytarz szkolny wypełnił się plakatami promującymi „Królową Nauk” czyli matematycznym światem liczb i figur.

Zmieniony ( 21.03.2019. )

Konkurs „Mistrz Rachunku Pamięciowego” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
08.02.2019.

Konkurs matematyczny
„Mistrz Rachunku Pamięciowego”

Dnia 4 lutego 2019 roku odbył się konkurs matematyczny dla klas czwartych „Mistrz Rachunku Pamięciowego”, zorganizowany przez nauczycielki matematyki: mgr Annę Zając i mgr Agnieszkę Brożynę. W konkursie udział wzięło 21 osób. Tytuł „Mistrza Rachunku Pamięciowego” zdobył Mikołaj Krząstek, uczeń klasy 4b, a Vicemistrzami Rachunku Pamięciowego zostali: Krystian Pezda i Bartosz Horodewski uczniowie z klasy 4c. Mistrzem klasy 4a został Wojciech Szynal, a klasy 4d Maria Prokopiuk.

Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Zmieniony ( 15.02.2019. )

Materiały VI c Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
22.01.2017.
Materiały ćwiczeniowe dla klasy VI C
Plik do pobrania:Image
Zmieniony ( 22.01.2017. )

Materiały V b Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
06.12.2016.

Plik do pobrania:Image

Zmieniony ( 06.12.2016. )

Konkurs Mistrz Krzyżówki i Łamigłówki Matematycznej rozstrzygnięty Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
05.02.2014.

Mistrz Krzyżówki i Łamigłówki Matematycznej

rozstrzygnięty

Po zebraniu wszystkich prac konkursowych organizatorzy konkursu Mistrz Krzyżówki i Łamigłówki Matematycznej wybrali najlepszych uczniów.

Laureatami konkursu zostali uczniowie:

Klasy IV
  • Ciejka Karolina  - klasa IV c
Klasy V
  • Kołek Szymon - klasa V a
Klasy VI
  • Saj Wiktoria - klasa VI b

Wyróżnieni uczniowie:

Klasy IV
  • Kużdżał Emilia - klasa IV c
Klasy V
  • Mazur Julia - klasa V a
Klasy VI
  • Bielecki Mateusz - klasa VI a

W kategorii Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego:

Klasa IV
  • Burdzel Kamil  - klasa IV s
Klasa VI s
  • Gdowik Maciej - klasa VI s

Wyróżnione osoby otrzymają dyplomy oraz drobne upominki

Tabela wyników dostępna jest tutaj:Image

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!!!

Organizatorzy:

Elżbieta Linke

Paulina Kuroń

Tomasz Malczyński

Zmieniony ( 26.02.2014. )