www.mielec.pl www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 20 Styczenia 2021. Imieniny obchodzi Fabian, Sebastian


Szkoła pamięta
Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Bezpieczne ferie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.01.2021.

BEZPIECZNE FERIE

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju, tegoroczne ferie zimowe będą odbywały się od 4 do 17 stycznia 2021 r.

Podczas ich trwania w dalszym ciągu należy przestrzegać ogólnych wytycznych związanych z tym szczególnym okresem m.in. zakrywać usta i nos, zachowywać odległość, ograniczyć kontakty z innymi osobami. Zachęcamy by tak je zaplanować, aby były przede wszystkim bezpieczne i spełniły swój główny cel, jakim jest regeneracja sił i odpoczynek.  Nie zapomnijmy o aktywności fizycznej, która po wielotygodniowej nauce zdalnej jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Zobacz tutaj: Image

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który przypomni nam jak bezpiecznie spędzić ferie.

op. Beata Kopeć

Zmieniony ( 03.01.2021. )
 
następny artykuł »