www.mielec.pl www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 20 Styczenia 2021. Imieniny obchodzi Fabian, Sebastian


Szkoła pamięta
Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Serce dla Dawida Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.01.2021.

Dziewiątka  „nakręcona na pomaganie”

SERCE dla DAWIDA

Czasem niewiele potrzeba, by zorganizować wymierną pomoc choćby wielkości nakrętki.

       

W naszej szkole zbieramy je od paru lat zawsze z ogromnym zaangażowaniem i z przeznaczeniem na pozyskanie funduszy na leczenie lub rehabilitację dla potrzebującej Kasi,  a teraz dla Dawida. Teraz będziemy je gromadzić w naszej szkole w miejscu szczególnym, ponieważ  w holu stanął czerwony kosz w kształcie serca. Sama idea pojemników – serc bardzo nam się spodobała, a obecność w naszej szkole chłopca, dla którego je zbieramy, zainicjowała nas do działania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc sponsorów. Dzisiaj bardzo się cieszymy i jesteśmy wdzięczne darczyńcom i firmom, dzięki którym mogłyśmy zebrać pieniądze i zakupić pojemnik na nakrętki. Szczególne podziękowania składamy  firmom:

AKMEL – agregaty prądotwórcze
R&G AUTO SERVICE
ART – PROGRES
Dariusz Dziekan Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „WODMIX”
DELFI Surgota Paweł
oraz anonimowym sponsorom.

To WIELKIE SERCE jest  symbolem nie tylko udzielanej pomocy, dzielenia się troską
o innych, ale to także  proekologiczne przedsięwzięcie, gdyż uczy nas selektywnej zbiórki odpadów. Teraz prosimy, by kosz nie stał pusty i szybko zapełniał się nakrętkami. Pamiętajmy, że dla Dawida każda nakrętka to szansa na lepsze życie.

                                   Inicjatorki akcji „Serce dla Dawida” Ewelina Żak i Anna Bożek

Zmieniony ( 05.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »