Dzisiaj jest środa 12 Sierpnia 2020. Imieniny obchodzi Klara, Lech, Julian

Konkurs Recytatorski Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
28.03.2008.

W dniu 10 marca 2008 r. w SP 2 odbył się XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „W KRĘGU POEZJI DZIECIĘCEJ”. Wzięło w nim udział 32 uczniów z klas I-III ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Skaza, Marcelina Wróbel i Dominik Kowalczuk, będący finalistami etapu szkolnego. Jury pod przewodnictwem p. Marzeny Czubeckiej nauczycielki języka polskiego z II Gimnazjum w Mielcu najwyżej oceniło występ Dominika Kowalczuka recytującego wiersz Marii Terlikowskiej „Draka o drogowych znakach”. Nasz laureat z dumą odbierał cenne nagrody rzeczowe, które będą dla niego pamiątką przypominającą o wielkim sukcesie. Tak trzymać, Dominiku!!!

Dominik Kowalczuk - klasa II C

Marcelina Wróbel - klasa III C

Aleksandra Skaza - klasa III A

Laureaci konkursu: zdobywcy miejsca I, II i III oraz wyróżnieni

Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne upominki.

Zmieniony ( 31.03.2008. )