Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jasińskiego w Mielcu

Dzisiaj jest wtorek 12 Grudnia 2017. Imieniny obchodzi Joanna, Aleksandra, Dagmara

Aktualności arrow Pracownia EFS
Pracownia EFS Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
02.07.2008.

SZKOLNA PRACOWNIA INFORMATYCZNA

W ramach projektu MEN "Pracownie komputerowe dla szkół" współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła otrzymała wyposażenie do pracowni informatycznej.

Image

W 06.2008 roku otrzymaliśmy wyposażenie do naszej pracowni. Komputery uczniowskie z systemem Windows Vista Business, serwer oraz pozostały sprzęt zainstalowano w sali informatycznej.

Otrzymany sprzęt zapewnia doskonałe warunki pracy zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Efekty pracy to nowoczesne i ciekawe lekcje wychodzące naprzeciw powszechnej edukacji informatycznej.
Dzięki takim działaniom spełniony zostaje główny cel EFS jakim jest "... budowa otwartego, opartego na wiedzy społeczeństwa poprzez zapewnienie warunków dla rozwoju zasobów ludzkich w drodze kształcenia, szkolenia i pracy".

Zmieniony ( 13.06.2011. )