Dzisiaj jest niedziela 9 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Aneta, Leokadia, Wiesław

XIX edycja konkursu recytatorskiego "Teatr Jednego Wiersza" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
28.04.2016.

Duży sukces naszych uczniów

26 kwietnia odbyła się XIX edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza” zorganizowana przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Kornelia Cudo z klasy IV b oraz Angelika Malczyńska z klasy III b.

Obie reprezentantki naszej szkoły odniosły duży sukces. Kornelia Cudo zdobyła II miejsce w kategorii klas 4 – 6, natomiast Angelika Malczyńska zajęła III miejsce w kategorii klas I – III. Uczestnicy konkursu, którymi byli uczniowie szkół mieleckich oraz okolicznych grup teatralnych spoza Mielca reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zmieniony ( 27.05.2016. )