www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest czwartek 21 Marca 2019. Imieniny obchodzi Lubomir, Benedykt, Mikołaj


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
XIX edycja konkursu recytatorskiego "Teatr Jednego Wiersza" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.04.2016.

Duży sukces naszych uczniów

26 kwietnia odbyła się XIX edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza” zorganizowana przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Kornelia Cudo z klasy IV b oraz Angelika Malczyńska z klasy III b.

Obie reprezentantki naszej szkoły odniosły duży sukces. Kornelia Cudo zdobyła II miejsce w kategorii klas 4 – 6, natomiast Angelika Malczyńska zajęła III miejsce w kategorii klas I – III. Uczestnicy konkursu, którymi byli uczniowie szkół mieleckich oraz okolicznych grup teatralnych spoza Mielca reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

Cała galeria dostępna jest tutaj  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!  

 

 

Zmieniony ( 27.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »