Dzisiaj jest piątek 22 Czerwca 2018. Imieniny obchodzi Paulina, Jan, Tomasz

Konkurs Ekologiczny "Ziemia - nasza planeta" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.05.2016.

W dniu 19 maja 2016 r. o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym Klas I-III pod hasłem „Ziemia – nasza planeta”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego     w Mielcu - Arkadiusz Gałkowski, Pan Dyrektor SP nr 9 w Mielcu - Andrzej Wilk oraz laureaci konkursu wraz  z opiekunami.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci albumów przyrodniczych, teczek plastycznych, przyborów malarskich i rysunkowych oraz dyplomów, a opiekunowie podziękowania.

Prace plastyczne uczniów szkół mieleckich oceniane były w trzech grupach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III. Kryteria wyboru najlepszych prac obejmowały takie elementy jak: samodzielność, pomysł, estetyka, staranność wykonania, technika przedstawienia pracy.

Wpłynęło  91    prac  we wszystkich kategoriach z SP nr 1, 2, 3, 6, 9, 11, 13. W wyniku analizy wszystkich nadesłanych prac przyznano w każdej kategorii miejsca od I do III oraz wyróżnienia. Łącznie wyłoniono 12 laureatów.

LAUREACI KONKURSU:

Grupa wiekowa klas pierwszych

I miejsce    -  Maciej Hajduk SP 9 – op. Anna Czerwińska

II miejsce  - Małgorzata Hyjek  SP 2 – op. Krystyna Szęszoł

III miejsce - Aleksandra Roman SP 2 – op. Krystyna Szęszoł

wyróżnienie  – Witold Kapinos SP 1 – op. Ewa Pomykała

Grupa wiekowa klas drugich

I miejsce    - Kornelia Ciemięga SP 6 – op. Elżbieta Kwiecień

II miejsce  - Dominika Szebla SP 3 – op. Renata Kowalczyk

III miejsce - Julia Zajdel SP 3 – op. Modesta Chmielowiec

wyróżnienie  – Karina Godek SP 3 – op. Barbara Cisło

Grupa wiekowa klas trzecich

I miejsce - Urszula Kogut SP 1 – praca samodzielna

II miejsce  - Maria Żmuda SP 6 – op. Dorota Kaławaj

III miejsce - Oliwia Miga SP 6 – op. Dorota Kaławaj

Wyróżnienie – Natalia Miodunka SP 2 – op. Renata Cisowska

Na zakończenie uroczystości wykonano zdjęcia pamiątkowe wszystkich laureatów, ich opiekunów oraz organizatorów konkursu.

Uroczystość uświetniły dzieci z klasy I e , które pod kierunkiem wychowawczyni  p. Bożeny Mielczarek przygotowały i przedstawiły spektakl ekologiczny pt. "Bajka o królewnie Przyrodzie”

Organizator konkursu

Elżbieta Cisło

Zmieniony ( 31.05.2016. )