www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest czwartek 21 Marca 2019. Imieniny obchodzi Lubomir, Benedykt, Mikołaj


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Dzień Dziecka w SP 9 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
09.06.2016.
W dniu 1 czerwca na obiektach Orlika przy Szkole Podstawowej  nr 9 po zajęciach z wychowawcą uczniowie rozpoczęli konkurencje sprawnościowe. Chłopcy przystąpili do nich z wielkim zaangażowaniem, nie zapominając o zasadach fair play. Ciekawym, ale trudnym konkurencjom uczniowie  dzielnie stawiali czoła, wykazując się niezwykłym sprytem i sprawnością fizyczną. Nad obsługą poszczególnych konkurencji czuwali nauczyciele SP9 oraz NPSMS w Mielcu. Podczas konkurencji sportowych uczniom rozdawane były lody, aby schłodzić się troszkę w ten upalny dzień.
 

Po konkurencjach sportowych uczniowie przeszli do budynku szkoły na salę gimnastyczną, gdzie miał być rozgrywany charytatywny mecz siatkówki między reprezentacją dziewcząt z SP 9 oraz reprezentacją NSMS z klasy VI s. Mecz sędziowały dwie zawodniczki Stali Mielec. Bilety z meczu oraz za zakupione ciasta zostaną przeznaczone na pomoc dla chorego Maksa. Ostatecznie zebrano ponad 1200 zł.

 


 

Mecz stał na wysokim poziomie sportowym. Zawodnicy walczyli z poświęceniem i zaangażowaniem. W trakcie jednego seta na parkiet wyszli nauczyciele SP 9 i SMS: Marcin Leś, Jerzy Działowski i Tomasz Malczyński chcąc pomóc chłopcom z SMS-a. Ostatecznie wygrały dziewczęta z SP 9.

Cała galeria dostępna jest tutaj  

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!


Zmieniony ( 09.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »