Dzisiaj jest piątek 21 Września 2018. Imieniny obchodzi Hipolit, Mateusz, Daria

Dzień Dziecka w SP 9 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.06.2016.
W dniu 1 czerwca na obiektach Orlika przy Szkole Podstawowej  nr 9 po zajęciach z wychowawcą uczniowie rozpoczęli konkurencje sprawnościowe. Chłopcy przystąpili do nich z wielkim zaangażowaniem, nie zapominając o zasadach fair play. Ciekawym, ale trudnym konkurencjom uczniowie  dzielnie stawiali czoła, wykazując się niezwykłym sprytem i sprawnością fizyczną. Nad obsługą poszczególnych konkurencji czuwali nauczyciele SP9 oraz NPSMS w Mielcu. Podczas konkurencji sportowych uczniom rozdawane były lody, aby schłodzić się troszkę w ten upalny dzień.

Po konkurencjach sportowych uczniowie przeszli do budynku szkoły na salę gimnastyczną, gdzie miał być rozgrywany charytatywny mecz siatkówki między reprezentacją dziewcząt z SP 9 oraz reprezentacją NSMS z klasy VI s. Mecz sędziowały dwie zawodniczki Stali Mielec. Bilety z meczu oraz za zakupione ciasta zostaną przeznaczone na pomoc dla chorego Maksa. Ostatecznie zebrano ponad 1200 zł.

Mecz stał na wysokim poziomie sportowym. Zawodnicy walczyli z poświęceniem i zaangażowaniem. W trakcie jednego seta na parkiet wyszli nauczyciele SP 9 i SMS: Marcin Leś, Jerzy Działowski i Tomasz Malczyński chcąc pomóc chłopcom z SMS-a. Ostatecznie wygrały dziewczęta z SP 9.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Zmieniony ( 09.06.2016. )