www.mielec.pl www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest piątek 27 Listopada 2020. Imieniny obchodzi Ksenia, Walerian, Franciszek


Szkoła pamięta
Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności arrow Nasza kadra
Nauczyciele naszej szkoły Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.12.2016.


Babiński Marcin - wychowanie fizyczne

Bieś Agnieszka - zajęcia świetlicowe

Bik Sylwia - j.polski

Błach Danuta - chemia

Bożek Anna - j.polski

Brożyna Agnieszka - matematyka, wych. do  życia w rodzinie, zajęcia rewalidacyjne

Chmura Dorota - przyroda, biologia

Cieśla Adam - religia

Cisło Elżbieta - zajęcia świetlicowe, informatyka

Dudek Dariusz - historia, wiedza o społeczeństwie 

Durak Joanna - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Działowski Tomasz - zaj. sportowe, nauka pływania

Dziewit Renata - doradztwo zawodowe

Gocoł Beata - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Górka Renata - fizyka

Gudz Grzegorz - wychowanie fizyczne

s.Jasińska Renata - religia

Juras Urszula - edukacja wczesnoszkolna

Kasza Izydor - geografia, informatyka

Kołc Anna - j. angielski

Kopeć Beata - pedagog szkolny

Kotula Mirosława - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia,

zajęcia rewalidacyjne

Korczykowski Jakub - wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe

Krawiec Katarzyna - j. hiszpański

Kucharski Kamil -wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe

Kuroń Paulina - matematyka, informatyka

Leś Marcin - wychowanie fizyczne

Łącz Agnieszka - j.angielski

Malczyński Tomasz - matematyka, informatyka

Masajada Karolina - zajęcia świetlicowe, logopedia

Mioduna Marlena - nauczyciel specjalista - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

Momot Dariusz - historia, obowiązki bibliotekarza

Niećko Zofia - muzyka, zajęcia świetlicowe

Patocka Sabina - j.angielski

Pietras Izabela -nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, trener Biofeedback

Przybyło-Olszewska Agata - kierownik świetlicy

Rajca Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Rusek Joanna - zajęcia sportowe - nauka pływania

Smoleń Teresa - nauczyciel specjalista - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia,

zajęcia rewalidacyjne

Starzyk - Staniszewska Kamila - j.polski

Stryjnik Bożena - plastyka, technika

Styga Urszula - obowiązki bibliotekarza

Szędzioł Mirosław- obowiązki bibliotekarza

Torba Agnieszka -wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Urbaniak Janusz - religia

Wesołowska Małgorzata - j.polski

Wilk Andrzej - geografia, informatyka, zajęcia świetlicowe

Witkowska Dorota - edukacja wczesnoszkolna

Wójcik Beata - wychowanie fizyczne

Zagórna Maria - j.niemiecki

Zając Anna - matematyka, zajęcia rewalidacyjne

Żak Ewelina - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, trener Biofeedback

Żądło Magdalena - wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe



Zmieniony ( 14.10.2020. )