www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest piątek 22 Lutego 2019. Imieniny obchodzi Marta, Magorzata, Piotr


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Góra Grosza w SP 9 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
06.12.2017.

Góra Grosza 2017

Pragniemy poinformować, że ruszyła XVIII  edycja Góry Grosza.  Zbiórka pieniążków potrwa do 2 stycznia 2018 r. Jak co roku, również i teraz, gorąco zachęcamy wszystkich naszych uczniów o włączenie się do ogólnopolskiej akcji. 

 

 

Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż w zeszłym roku na Podkarpaciu byliśmy najlepsi i po raz trzeci nasza szkoła zajęła I miejsce
w województwie
.  Zebrano 35 064 001,64 zł. Cieszymy się, że my też przyczyniliśmy się do zbudowania tak wielkiej Góry Grosza. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną, że będą dla nich stworzone miejsca, które zastąpią im rodzinne domy – ciepłe i bezpieczne. Podejmijcie inicjatywę zbiórki Góry Grosza.  Pokażmy, że nie jest nam obojętny los dzieci w potrzebie. Sprawmy, by na ich twarzach pojawił się uśmiech i szczęście.

JAK ZWYKLE LICZYMY NA WAS!!!

Zmieniony ( 06.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »