Dzisiaj jest piątek 21 Września 2018. Imieniny obchodzi Hipolit, Mateusz, Daria

Góra grosza 2017 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
12.01.2018.

Po raz trzeci uzbieraliśmy największą GÓRĘ GROSZA na Podkarpaciu!!!

To już była XVIII edycja GÓRY GROSZA – akcji organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Uczniowie naszej szkoły co roku bardzo chętnie i licznie biorą udział w tym przedsięwzięciu. Celem zbiórki grosików  jest pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, by poprawić ich byt i spełniać marzenia o rodzinnym domu. Koordynatorem akcji jest Samorząd Uczniowski pod okiem opiekunek Pauliny Kuroń i Anny Bożek.  Finał  zbiórki pieniędzy odbył się w naszej szkole 10 stycznia 2018 roku.  Swoją obecnością zaszczycił nas Naczelnik Wydziału Edukacji pan Arkadiusz Gałkowski oraz przedstawicielki z Towarzystwa „Nasz Dom”.

Panie przybyły do nas z gratulacjami, gdyż nasza szkoła po raz trzeci zebrała największą górę grosza na Podkarpaciu.  Wręczyły nam również czek na sumę 2000 zł. Jesteśmy dumni  i cieszymy się z tego wyróżnienia.  W tym roku nasza góra grosza też jest duża. Po podliczeniu jej wartość wyniosła 3289 zł 37 gr.
Wśród klas I- III pierwsze miejsce zajęła  klasa II a, która zebrała 321 zł 68 gr. Również na wyróżnienie zasługują uczniowie klas III b – 182 zł 39 gr oraz III e – 153 zł 04 gr. W klasach IV-VII zwyciężyła klasa IV b, która okazała ogromne serce i przekazała 500 zł 20 gr. Jesteśmy wszyscy pod ogromnym wrażeniem czwartaków, którzy swoje grosiki zbierali już od września. Do góry grosza dołożyli swoją niemałą część klasy VI a – 291 zł 11 gr oraz V a – 157 zł 61 gr .

Za ogromne zaangażowanie, za trud zbierania pieniędzy  i za każdy grosik dziękujemy Wam - Drodzy Uczniowie, Rodzicom i Wychowawcom!!!

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 13.02.2018. )