www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest czwartek 21 Marca 2019. Imieniny obchodzi Lubomir, Benedykt, Mikołaj


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.

Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”

25 kwietnia już po raz dwudziesty pierwszy w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbył się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wiosennych imprez i cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku w rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba uczestników, 63 osoby miały okazję zaprezentować na scenie swoje umiejętności aktorskie. Część konkursowa trwała ponad trzy godziny.

 


 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: Iga Gowarzewska (klasy I – III) oraz Angelika Malczyńska, Karolina Saj, Wiktor  Mądry i Kornelia Cudo (klasy IV - VII). Wszyscy prezentowali wysoki poziom artystyczny, wystąpili w oryginalnych kostiumach, z rekwizytami, niektórzy wykorzystali fragmenty utworów muzycznych do swoich scenicznych popisów. Dziękujemy recytatorom (a może przyszłym aktorom?) za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 16.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »