Dzisiaj jest poniedziałek 21 Maja 2018. Imieniny obchodzi Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.05.2018.

Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”

25 kwietnia już po raz dwudziesty pierwszy w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbył się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wiosennych imprez i cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku w rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba uczestników, 63 osoby miały okazję zaprezentować na scenie swoje umiejętności aktorskie. Część konkursowa trwała ponad trzy godziny.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: Iga Gowarzewska (klasy I – III) oraz Angelika Malczyńska, Karolina Saj, Wiktor  Mądry i Kornelia Cudo (klasy IV - VII). Wszyscy prezentowali wysoki poziom artystyczny, wystąpili w oryginalnych kostiumach, z rekwizytami, niektórzy wykorzystali fragmenty utworów muzycznych do swoich scenicznych popisów. Dziękujemy recytatorom (a może przyszłym aktorom?) za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 16.05.2018. )