www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest czwartek 21 Marca 2019. Imieniny obchodzi Lubomir, Benedykt, Mikołaj


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.04.2018.

Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego

 

W dniu 19 kwietnia 2018 r. odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny dla uczniów klas IV – V szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów, a organizatorem imprezy była nasza szkoła. Uczniowie mieli w ciągu 60 minut napisać test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wykazać się wiedzą i umiejętnościami zapisanymi w podstawie programowej dla klas IV i V oraz napisać opowiadanie z dialogiem. Cieszymy się, że wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Emilia Pietruszka, Karolina Saj i Szymon Soboń (wszyscy z klasy Vb). Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Wesołowska.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »