Dzisiaj jest środa 12 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Joanna, Aleksandra, Dagmara

Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.04.2018.

Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego

W dniu 19 kwietnia 2018 r. odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny dla uczniów klas IV – V szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów, a organizatorem imprezy była nasza szkoła. Uczniowie mieli w ciągu 60 minut napisać test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wykazać się wiedzą i umiejętnościami zapisanymi w podstawie programowej dla klas IV i V oraz napisać opowiadanie z dialogiem. Cieszymy się, że wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Emilia Pietruszka, Karolina Saj i Szymon Soboń (wszyscy z klasy Vb). Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Wesołowska.

Zmieniony ( 17.05.2018. )