www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 19 Czerwca 2019. Imieniny obchodzi Gerwazy, Protazy, Julianna


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Dziecięca Rada Miasta Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.06.2018.

Dziecięca Rada Miejska

7 czerwca 2018 roku w Urzędzie Miasta Mielca odbyła się XVIII Dziecięca Rada Miejska. Tegoroczne obrady przebiegały pod hasłem „Wolontariat - moda czy potrzeba?”. Uczniowie mieleckich szkół podstawowych mieli możliwość przedstawić swoje działania na rzecz potrzebujących.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIIa: Chantel Zygarlicka i Bartosz Mroczek. Pokazali  oni w krótkiej prezentacji różnorodne formy działań jakie są  podejmowane w naszej szkole na rzecz innych.

Prezentacja do oglądnięcia tutaj

 

Zmieniony ( 21.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »