Dzisiaj jest niedziela 9 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Aneta, Leokadia, Wiesław

SP 9 na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Krakowie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.09.2018.
SP 9 na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W sobotę 8 września na stadione AWF Kraków, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Były to najważniejsze zawody dla tej kategorii wiekowe poniewż są one traktowane jako eliminacje do Mistrzostw Polski. Wszyscy młodzicy z klasy Mistrzostwa Sportowego Naszej szkoły brali w nich udział.
Miło jest nam poinformować, że dwoje Naszy uczniów z 8c  wywalczyło awans na Mistrzostwa Polski Młodzików U16. Są to: Mateusz Molek - skok w dal oraz Martyna Gaweł - bieg na 100m.
Wszyscy Nasi uczniowe zaprezentowali się świetnie i zostawili na bieżni dużo wysiłku, a jeszcze więcej serca.
Uśmiech GRATULACJE!!
Mateusz Molek - skok w dal, 100m
Martyna Gaweł 100m, 300m
Magda Smutek - 100m, 4x100m
Tymon Szyler - 110m ppł, 200m ppł
Konrad Sito - 200m ppł
Laura Domin - 300m, 4x100m
Katarzyna Hasek - 300m, rzut oszczepem
Filip Lesiak  i Igor Skrzyniarz - rzut oszczepem
Aleksandra Świętek i Sylwia Lelakowska - 600m
Wiktor Chrabąszcz i Kacper Hyliński - rzut dyskiem
Oliwia Molek, Alicja Stobierska, Julia Orłowska i Dawid Burdzel - skok wzwyż
Kinga Nowak - skok w dal.
Zmieniony ( 24.09.2018. )