www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 20 Maja 2019. Imieniny obchodzi Aleksander, Bernardyn, Bazyli


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Wycieczka do Nadleśnictwa Mielec Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.10.2018.

Wycieczka klas IV a i IV c do Nadleśnictwa Mielec

Dnia 26 września, odbyła się integracyjno - dydaktyczna wycieczka klas czwartych: 4a4c, zorganizowana przez wychowawczynie tych klas, panią Agnieszkę Brożyna i  panią Annę Zając. Uczniowie tych klas, mieli okazję najpierw wziąć udział w zajęciach teoretycznych, przeprowadzonych w Nadleśnictwie Mielec, po czym zajęcia były kontynuowane w terenie, czyli na łonie natury - w lesie. Ukoronowaniem wycieczki było ognisko, przy którym dzieci mogły wziąć udział w zabawach i tym samym zintegrować się, oraz zjeść pyszną kiełbaskę upieczoną na ognisku.

Zmieniony ( 04.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »