Dzisiaj jest niedziela 9 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Aneta, Leokadia, Wiesław

Wycieczka do Nadleśnictwa Mielec Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
04.10.2018.

Wycieczka klas IV a i IV c do Nadleśnictwa Mielec

Dnia 26 września, odbyła się integracyjno - dydaktyczna wycieczka klas czwartych: 4a4c, zorganizowana przez wychowawczynie tych klas, panią Agnieszkę Brożyna i  panią Annę Zając. Uczniowie tych klas, mieli okazję najpierw wziąć udział w zajęciach teoretycznych, przeprowadzonych w Nadleśnictwie Mielec, po czym zajęcia były kontynuowane w terenie, czyli na łonie natury - w lesie. Ukoronowaniem wycieczki było ognisko, przy którym dzieci mogły wziąć udział w zabawach i tym samym zintegrować się, oraz zjeść pyszną kiełbaskę upieczoną na ognisku.

Zmieniony ( 04.10.2018. )