Dzisiaj jest piątek 16 Listopada 2018. Imieniny obchodzi Maria, Edmund, Marek

Konkurs Pięknego Czytania Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
10.10.2018.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w SP9

W poniedziałek, 08.10.2018r., odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania.

W pierwszym tygodniu października miały miejsce eliminacje klasowe. Nauczyciele poloniści wyłonili 9 najpiękniej czytających osób spośród uczniów klas czwartych. Do finału szkolnego zakwalifikowali się:  Oliwia Borowiec, Izabela Grudnik, Adam Zieliński (4a), Karolina Ciuła, Julia Jakubowska (4b), Alicja Cerefin, Emilia Nieznaj (4c), Maria Prokopiuk, Oskar Olszański (4d). W poniedziałkowe przedpołudnie finaliści zmagali się z fragmentami Akademii Pana Kleksa Jana Brzechwy, pierwszej lektury czwartoklasistów. Starali się czytać jak najpiękniej i jak najciekawiej.

Jury w składzie: pani Urszula Styga, pan Kamil Kowalski, pani Joanna Trojak, wyłoniło zwycięzców - zostały nimi uczennice:

1. Julia Jakubowska – I miejsce,

2. Oliwia Borowiec – II miejsce,

3. Karolina Ciuła – III miejsce.

Zwyciężczynie otrzymały dyplomy, po czym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, na których widać, że wszystkim dopisywały znakomite humory. Nic dziwnego, przecież wspólne czytanie wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji.

Wszystkim Gratulujemy:)

Zmieniony ( 11.10.2018. )