Dzisiaj jest piątek 16 Listopada 2018. Imieniny obchodzi Maria, Edmund, Marek

24.10.2018.

Sportowa inauguracja obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości w SP nr 9

BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ

W czwartek 18 października Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu uroczyście rozpoczęła obchody setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Czterystu uczniów razem z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami przeszło ulicami Osiedla Lotników w biało - czerwonym korowodzie.
Na stadionie Gryf odbyły się zawody sportowe pod hasłem "Bieg dla Niepodległej". Reprezentacje klas I - VIII rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych na różnych dystansach. Na zakończenie imprezy wręczono nagrody i wykonano pamiątkowe zdjęcia.
Uczniowie SP nr 9 pokazali w to słoneczne, jesienne przedpołudnie, jak może wyglądać patriotyzm pełen radości i zdrowej sportowej rywalizacji.

Zmieniony ( 24.10.2018. )