www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 20 Maja 2019. Imieniny obchodzi Aleksander, Bernardyn, Bazyli


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Akcja "Dzieci Dzieciom" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.11.2018.

 Akcja "Dzieci Dzieciom"

Od 2 listopada 2018 roku trwa w naszej szkole akcja „Dzieci Dzieciom”. Prosimy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły o aktywne włączenie się do zbiórki nowych rzeczy dla dzieci chorych i cierpiących w rzeszowskim hospicjum.

Zwracamy uwagę, że mają być to nowe, nieużywane rzeczy: kosmetyki do pielęgnacji, pieluchy, soki Bobo-Fruit, kaszki, słodycze. Wykaz potrzebnych produktów znajduje się na plakacie umieszczonym na tablicy Samorządu Uczniowskiego na korytarzu. Do tej pory zawsze okazywaliśmy serce i wspomagaliśmy rodziców chorych dzieci. Tym razem też pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na cierpienie innych.

Zbiórka tych rzeczy trwa do 7 grudnia 2018r.

Samorząd Uczniowski
i Pani pedagog Beata Kopeć

 

 

Zmieniony ( 25.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »