Dzisiaj jest środa 12 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Joanna, Aleksandra, Dagmara

Akcja "Dzieci Dzieciom" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
23.11.2018.

Akcja "Dzieci Dzieciom"

Od 2 listopada 2018 roku trwa w naszej szkole akcja „Dzieci Dzieciom”. Prosimy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły o aktywne włączenie się do zbiórki nowych rzeczy dla dzieci chorych i cierpiących w rzeszowskim hospicjum.

Zwracamy uwagę, że mają być to nowe, nieużywane rzeczy: kosmetyki do pielęgnacji, pieluchy, soki Bobo-Fruit, kaszki, słodycze. Wykaz potrzebnych produktów znajduje się na plakacie umieszczonym na tablicy Samorządu Uczniowskiego na korytarzu. Do tej pory zawsze okazywaliśmy serce i wspomagaliśmy rodziców chorych dzieci. Tym razem też pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na cierpienie innych.

Zbiórka tych rzeczy trwa do 7 grudnia 2018r.

i Pani pedagog Beata Kopeć

Zmieniony ( 25.11.2018. )