www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 20 Maja 2019. Imieniny obchodzi Aleksander, Bernardyn, Bazyli


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Finał konkursu „Artystyczne Drogi do Niepodległości” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.11.2018.

 

Dnia 14 Listopada w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbył się finał powiatowego konkursu „Artystyczne Drogi do Niepodległości”. Jego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego i Muzeum Regionalne SCK w Mielcu.

Do rywalizacji zaproszeni zostali uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała Chantel Zygarlicka uczennica klasy VIII a. Konkurs finałowy był podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie uczniowie mieli do rozwiązania test, w drugiej części czekała na nich interpretacja wybranego obrazu o tematyce niepodległościowej. Chantel znalazła się w gronie finalistów.

Gratulujemy!!!

Zmieniony ( 26.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »