www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 19 Czerwca 2019. Imieniny obchodzi Gerwazy, Protazy, Julianna


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Wycieczka do FLY PARKU Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.12.2018.

 Wycieczka do FLY PARKU

W dniu 3 grudnia uczniowie klasy 4b, 4d  udali się do wyjątkowego miejsca; FLY PARKU – parku trampolin w Rzeszowie. Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób. Kolejnym punktem naszej wycieczki  było zwiedzanie Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie. Uczniowie mogli przenieść się w świat ,,dawnej technologii” podziwiając zabytkowe  motocykle, samochody, samoloty wojskowe i cywli. W zbiorach muzealnych znajdowały się liczne umundurowania polskich służb od 1945r do czasów obecnych. Duże wrażenie na uczniach sprawiły przedmioty codziennego użytku, które towarzyszyły ludziom w dawnych czasach np.: zabytkowy sprzęt sportowy czy radio-telewizyjny. Po wyczerpującym i pełnym atrakcji dniu wróciliśmy bezpiecznie do domu. W tym dniu opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: Kamil Kowalski, Dariusz Dudek oraz pan Kamil Kucharski.

Zmieniony ( 06.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »