Dzisiaj jest poniedziałek 21 Styczenia 2019. Imieniny obchodzi Agnieszka, Inez, Jarosaw

Aktualności arrow Stołówka szkolna
Stołówka szkolna Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
02.01.2019.

Regulamin stołówki szkolnej

w Szkole Podstawowej  z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9

w Mielcu

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez pracowników kuchni szkolnej dla uczniów oraz pracowników szkoły.
  2. Do korzystania z posiłków w stołówce szkolnej uprawnieni są:
    1. uczniowie, wnoszący opłaty indywidualne na konto szkoły 37102049130000980201376508
    2. uczniowie, których dożywianie dofinansuje MOPS / GOPS
    3. nauczyciele i pracownicy zatrudnieni w szkole
  3. Posiłki na stołówce szkolnej wydawane są w godz. 1130- 1400.
  4. Opłatę za obiady należy uiszczać z góry do piątego bieżącego miesiąca na konto szkoły.
    Nie uiszczenie opłaty w podanym terminie będzie równoznaczne z  rezygnacją z obiadów w stołówce szkolnej. Zwroty z nadpłat za niewykorzystane obiady będą zwracane na konto bankowe rodzica / opiekuna.
  5. Wysokość opłaty ustala się comiesięcznie uwzględniając ilość dni pracy szkoły w danym miesiącu. Opłatę za jeden dwudaniowy posiłek dla ucznia ustala się 3.70 zł., dla pracownika szkoły 9.40 zł.
  6. Podczas wydawania obiadów zabrania się pobytu w pomieszczeniach stołówki osobom nie spożywającym posiłków, w tym również rodzicom uczniów.
  7. Z posiłków można korzystać wyłącznie w stołówce, stołówka nie prowadzi sprzedaży na wynos.
  8. Informacje o nieobecności ucznia na obiedzie należy zgłaszać w danym dniu do godz. 830 lub nie później, niż w dniu poprzedzającym nieobecność telefonicznie Nr tel. 017 582 4016 lub osobiście w księgowości szkoły. Brak informacji o nieobecności na obiedzie nie będzie respektowane przy odpisie.
  9. W przypadku planowanej nieobecności w szkole ( wycieczki, Zielona Szkoła ) należy zgłosić ten fakt przynajmniej jeden dzień wcześniej.
  10. Rezygnację z korzystania ze stołówki szkolnej należy zgłosić do księgowości, najpóźniej do ostatniego dnia poprzedzającego miesiąc.
  11. Uczniowie korzystający ze stołówki zobowiązani są do pozostawienia kurtek w szatni, tornistrów przed stołówką.
  12. Podczas pobytu w stołówce uczniowie zachowują się kulturalnie. Nadzór nad uczniami sprawuje nauczyciel dyżurny zgodnie z grafikiem dyżurów.
  13. Po spożytym posiłku naczynia i sztućce należy odstawić do wyznaczonego okienka.
  14. W stołówce oraz na tablicy ogłoszeń wywieszony jest aktualny jadłospis na dany dzień
  15. Obowiązkiem Kierownika Świetlicy jest rzetelne sporządzanie i prowadzenie na bieżąco listy uczniów korzystających z obiadów , za które ponosi pełną odpowiedzialność.
  16. Powyższy regulamin wchodzi w życie z dniu 03.09.2018 r.

Informacja

Rodzic / opiekun, po zapoznaniu się z regulaminem stołówki przyjmuje do wiadomości, że opłaty za obiady należy przelewać na konto szkoły w ustalonym terminie - do dnia 5 każdego miesiąca. W przypadku gdy wpłata nie wpłynie w terminie, to 6 dnia dziecko nie otrzyma posiłku.

Zmieniony ( 04.01.2019. )