www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest sobota 30 Maja 2020. Imieniny obchodzi Joanna, Feliks, Ferdynand


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Miejskie obchody 11 listopada Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.11.2019.
Dnia 11 listopada 2019r. przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządy Szkolnegowzięli udział w uroczystościach związanych z 101 rocznicą odzyskania Niepodległości. O godzinie 10.00 uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej p.w. św. Mateusza na Starówce.
Następnie wyruszyli w pochodzie pod Pomnik Wolności, gdzie odbyły się główne Uroczystości. Nastąpiło odśpiewanie hymnu państwowego, inscenizacja teatralna, zapalenie Ognia Niepodległości, złożenie wiązanki kwiatów w imieniu wszystkich mieszkańców miasta Mielca i Powiatu Mieleckiego, złożenie kwiatów pod Obeliskiem Niepodległości, wielopokoleniowe śpiewanki patriotyczne, a także parada sztandarów.
Zmieniony ( 21.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »