www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest sobota 30 Maja 2020. Imieniny obchodzi Joanna, Feliks, Ferdynand


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Fabryka czekolady Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.11.2019.

14 listopada 2019 roku uczniowie klasy 5a i 5b wraz z wychowawcami: Panią Agnieszką Brożyną, Panią Sylwią Kułagą i nauczycielem wspomagającym Panią Beatą Gocoł, uczestniczyli w wycieczce do FABRYKI CZEKOLADY COCO DE MER w Rzeszowie. Wycieczka miała charakter nie tylko rozrywkowy, ale również edukacyjny. Dzieci poznały proces powstawania czekolady, historię jej wytwarzania oraz jej skład i  różne rodzaje. Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się o pozytywnym wpływie czekolady na zdrowie. Podczas warsztatów dzieci wykonywały proste działania matematyczne oraz malowały czekoladą abakusa. Każdy uczestnik wykonał własną tabliczkę czekolady oraz mógł posmakować kilku rodzajów tego smakołyku. Po części edukacyjnej dzieci miały czas na rozrywkę na placu zabaw. Wymyślały zabawy i  zawody, kształtując tym samym kreatywność myślenia. Ostatnim etapem wycieczki był pyszny posiłek na terenie Fabryki Czekolady.

Zadowoleni i spełnieni uczniowie wraz z dyplomami Małego Czekoladnika wrócili z świata słodkości do codzienności.

Cała galeria dostępna jest tutaj

Zmieniony ( 02.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »