www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest sobota 19 Września 2020. Imieniny obchodzi Konstancja, January


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Turniej Prozy i Poezji „Zawsze wierni” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
02.03.2020.

I miejsce Wiktora w Turnieju Prozy i Poezji „Zawsze wierni”

Z wielką dumą informujemy, że Wiktor Mądry z klasy 7b zajął I miejsce w etapie powiatowym V Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni”.  Uczestnikami eliminacji powiatowych byli uczniowie klas VII i VIII, a odbyły się one w piątek, 28 lutego, w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej  w Mielcu.

 

Organizatorem etapu powiatowego było I Liceum Ogólnokształcące. Cele konkursu to rozbudzanie zainteresowań historią najnowszą i jej bohaterami oraz wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej. Wiktor, zdobywając I miejsce,  zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 10 marca w Ropczycach. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała także Natalia Kobylarz z klasy 7a. Cieszymy się, że młodzież z „Jędrusiowej” szkoły tak godnie się prezentowała. Szczególnie, że jest to konkurs, który przywraca pamięć o ludziach takich jak patron naszej szkoły. Opiekunkami uczniów były panie: Małgorzata Wesołowska (Wiktor) i Anna Bożek (Natalia). Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Cała galeria dostępna jest tutaj

Zmieniony ( 09.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »