Dzisiaj jest czwartek 21 Marca 2019. Imieniny obchodzi Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Światowy Dzień Matematyki w SP9
18.03.2019.

„Szkolny Dzień Matematyki” w SP9

Ponoć nikt nie lubi matematyki, a przecież matematyka jest wszędzie: w domu, w sklepie, na podwórku, w lesie i na boisku…, w Twoim wzroście i wadze, w długości rzeki i drogi do szkoły oraz wartości złotówki.

Matematyka, to nie tylko trudne zadania, suche liczby i abstrakcyjne figury. To również doskonała zabawa i pasjonująca przygoda. Przekonaliśmy się o tym 18 marca, ponieważ w naszej szkole odbył się Dzień Matematyki. W ten sposób dołączyliśmy do 2000 polskich szkół, które obchodzą święto „KRÓLOWEJ NAUK” pod patronatem MEN. W tym roku hasłem przewodnim była „Matematyka Dzika”, a więc dominowały zadania związane z przyrodą. Uczniowie chętnie włączyli się w zabawy matematyczne - wystarczyły dobre chęci i otwarty umysł, a korytarz szkolny wypełnił się plakatami promującymi „Królową Nauk” czyli matematycznym światem liczb i figur.

Zmieniony ( 21.03.2019. )

"Posiłek w szkole i w domu" - program rządowy
19.03.2019.

„POSIŁEK  W  SZKOLE I W  DOMU”

Bezpłatne posiłki dla dzieci i młodzieży w ramach wieloletniego rządowego programu.

Wsparcie może zostać udzielone osobom spełniającym warunki otrzymania pomocy wskazane w ustawie z dnia 12 marca 2004 r.  o pomocy społecznej oraz spełniającym kryterium dochodowe o którym mowa w art. 8 w/w ustawy tj.  w przypadku rodziny 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie czyli 792,00 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać  pod nr tel. 17-787-56-00 lub w siedzibie MOPS  w Mielcu, przy ul. Łukasiewicza 1c, gdzie również należy składać wnioski.

Zmieniony ( 20.03.2019. )

Zapisy do klas Mistrzostwa Sportowego na rok szkolny 2019/2020
18.03.2019.

„Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną

i królową sportu”

Kliknij w plakat aby powiększyć!!!

Serdecznie zapraszamy!!!

Druki do pobrania tutaj:

Regulamin naboru do klas sportowych:Image

Wniosek o przyjęcie:Image

Testy sprawności fizycznej:Image

Oświadczenie rodzica:Image

Klauzula informacyjna RODO:Image

Zmieniony ( 19.03.2019. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 473