Dzisiaj jest środa 12 Sierpnia 2020. Imieniny obchodzi Klara, Lech, Julian

Zapisy do klas sportowych
22.07.2020.

„Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną

i królową sportu”

Kliknij w plakat aby powiększyć!!!

Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego dzieci urodzone w latach 2008,2009 i 2010.

Od września 2020 planujemy utworzenie klasy czwartej mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna i lekkoatletyka, do której zapraszamy dzieci urodzone w 2010 roku. W szkole już funkcjonują klasy czwarta i piąta w których realizujemy treningi z piłki nożnej i z lekkoatletyki. Istnieje możliwość przyjęcia uczniów do tych klasach po przejściu testów sprawnościowych. Zajęcia sportowe są prowadzone bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych przez wykwalifikowanych trenerów z PGE FKS Stal Mielec i LKS Stal Mielec. Treningi piłki nożnej i lekkoatletyki dostosowane są do wieku i możliwości uczniów. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne, trening, basen są PROWADZONE BEZPŁATNIE.

Szkoła zapewnia profesjonalne treningi oraz strój sportowy. W okresie letnim uczniowie wyjeżdżają na obozy sportowe. Szkoła posiada wyśmienitą bazę sportową jako jedyna w mieście posiada boisko ze sztuczną nawierzchnią. Boisko w okresie zimowym przykryte jest halą pneumatyczną (balon), umożliwiającą w komfortowych warunkach prowadzenie treningów przez cały rok. Zajęcia lekcyjne prowadzone są przez świetnie przygotowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Szkoła jest przestronna i posiada nowoczesne pracownie, bogato wyposażoną bibliotekę z czytelnią, dużą salę gimnastyczną oraz świetlicę szkolną zapewniającą opiekę od godziny 6:00 do 17:00. Funkcjonuje również stołówka w której można zjeść smaczne i zdrowe obiady.

Nasza szkoła jest idealnym miejscem w którym bez dodatkowych kosztów połączysz pasję sportowca z nauką na wysokim poziomie.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dlaczego klasa Mistrzostwa Sportowego? - kliknijImage

Druki do pobrania tutaj:

Wniosek o przyjęcie:Image

Zmieniony ( 03.08.2020. )

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
19.06.2020.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie się odbywało w salach lekcyjnych według załączonego harmonogramu:

Harmonogram odbioru świadectw dostępny w formacie Image

Zasady bezpieczeństwa podczas odbioru świadectw

W czasie odbioru świadectw obowiązują poniższe zasady:

• uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z wyznaczoną godziną i salą,
  • wstęp do szkoły mają tylko uczniowie,
  • uczniowie wchodzą do szkoły wejściem od strony wieżowców, pojedynczo, w maseczkach, dezynfekują ręce,
  • następnie udają się do sal, w których już czekają na nich wychowawcy,
  • na terenie szkoły przebywają w maseczkach,
  • w salach zajmują miejsca w bezpiecznej odległości od siebie,
  • po odebraniu świadectwa od razu opuszczają teren szkoły wyjściem od strony parkingu.
  • Uprzejmie proszę o stosowanie się do tych zaleceń

Zmieniony ( 23.06.2020. )

Kangur matematyczny 2020 - rostrzygnięcie konkursu
15.06.2020.

Kangur matematyczny - wyniki konkursu

Konkurs cieszy się w naszej szkole coraz większym zainteresowaniem.

W tym roku szkolnym do udziału zgłosiło się 47 uczniów:
23 uczniów klas trzecich i czwartych w kategorii Maluch,
14 uczniów klas piątych i szóstych  w kategorii Beniamin,
10 uczniów klas siódmych i ósmych w kategorii Kadet.
W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs po raz pierwszy odbył się drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl.
Spośród 44 uczestników konkursu (nie wszyscy zgłoszeni uczniowie przystąpili do konkursu) 10 uczniów zostało nagrodzonych za wynik "bardzo dobry" lub "wyróżnienie".

Wyniki konkursu dostępne w formacie Image

Zmieniony ( 20.06.2020. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 574