Dzisiaj jest poniedziałek 30 Marca 2020. Imieniny obchodzi Amelia, Leonard, Dobromir

Zasady bezpiecznego treningu
20.03.2020.
Zmieniony ( 30.03.2020. )

Harmonogram przesyłania materiałów do nauczania zdalnego
25.03.2020.

Harmonogram przesyłania materiałów do nauczania zdalnego

W związku z nowym Rozporządzeniem MEN w sprawie kształcenia na odległość od 25 marca 2020 r. nauczyciele będą przygotowywać i wysyłać materiały dla uczniów na cały tydzień (proporcjonalnie do liczby godzin w planie nauczania). Termin realizacji zadań tam zawartych wynosi minimum tydzień. Będą mogli realizować nowe zagadnienia oraz oceniać. Podstawowym środkiem komunikacji jest dziennik elektroniczny zakładka „wiadomości”. W przypadku problemów wychowawca w porozumieniu z Rodzicem ustala inną formę kontaktów. Każdy nauczyciel ustala formę konsultacji i przesyłania zwrotnych materiałów. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie wszyscy znajdujemy się w nowej trudnej sytuacji.
Harmonogram jest dostępny w formacie Image
Zmieniony ( 26.03.2020. )

Nauczanie zdalne
18.03.2020.

Nauczanie zdalne

Zdalne nauczanie prowadzone jest przez dziennik elektroniczny. W związku z tym prosi się rodziców by śledzili dziennik na bieżąco.
Pismo MEN dostępne w formacie Image

Zmieniony ( 22.03.2020. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 558