Dzisiaj jest poniedziałek 16 Lipca 2018. Imieniny obchodzi Maria, Stefan, Eustachy

Dziecięca Rada Miasta
08.06.2018.

Dziecięca Rada Miejska

7 czerwca 2018 roku w Urzędzie Miasta Mielca odbyła się XVIII Dziecięca Rada Miejska. Tegoroczne obrady przebiegały pod hasłem „Wolontariat - moda czy potrzeba?”. Uczniowie mieleckich szkół podstawowych mieli możliwość przedstawić swoje działania na rzecz potrzebujących.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIIa: Chantel Zygarlicka i Bartosz Mroczek. Pokazali  oni w krótkiej prezentacji różnorodne formy działań jakie są  podejmowane w naszej szkole na rzecz innych.

Prezentacja do oglądnięcia tutaj

Zmieniony ( 21.06.2018. )

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
20.06.2018.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca (piątek) na sali gimnastycznej

według harmonogramu:

godzina 900 - klasy I - II

godzina 1000 - klasy III

godzina 1100 - klasy IV - VII

Zmieniony ( 21.06.2018. )

Zbiórka elektrośmieci w dniach 13-14 czerwca 2018
08.06.2018.

WIELKA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI 13-14.06.2018

Parking szkoły od strony Orlika

w godzinach 800 - 1400

proszę kontaktować się z panem woźnym szkoły

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do propramu

Czym jest program „Moje miasto bez elektrośmieci”?

„Moje miasto bez elektrośmieci” to autorski pomysł na realną pomoc dla samorządów we wdrażaniu zapisów dotyczących zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, wynikających z nowelizacji Ustawy o Utrzymaniu Porządku i Czystości w Gminach. Program adresowany jest do gmin, ale beneficjentami są szkoły oraz społeczności lokalne. Jego celem jest wsparcie samorządu w tworzeniu efektywnego i funkcjonalnego systemu zbierania elektrośmieci oraz kształtowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców. Szkoły przystąpiwszy do programu, korzystają z Funduszu Oświatowego, który przeznaczony jest na zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych.

Wykaz sprzętu, który można przynosić w ramach zbiórki dostepny jest w formacie Image

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:

www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Zmieniony ( 12.06.2018. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 410