www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest piątek 21 Września 2018. Imieniny obchodzi Hipolit, Mateusz, Daria


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Finaliści konkursów kuratoryjnych
Redaktor: Administrator   
25.04.2018.

 Finaliści konkursów kuratoryjnych z SP9

Z dumą informujemy, że dwoje naszych uczniów zostało finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.  Tytuł finalisty wojewódzkiego konkursu z języka polskiego zdobyli: Dominika Pikul (kl. VIa) i Bartosz Mroczek (kl. VIIa). Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Anna Bożek i Małgorzata Wesołowska.

 

Bartosz został także finalistą wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego, do którego przygotowała go pani Agnieszka Łącz.

Gratulujemy serdecznie uczniom i opiekunom oraz życzymy sukcesów w zmaganiach konkursowych w przyszłym roku.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego
Redaktor: Administrator   
24.04.2018.

Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego

 

W dniu 19 kwietnia 2018 r. odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny dla uczniów klas IV – V szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów, a organizatorem imprezy była nasza szkoła. Uczniowie mieli w ciągu 60 minut napisać test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wykazać się wiedzą i umiejętnościami zapisanymi w podstawie programowej dla klas IV i V oraz napisać opowiadanie z dialogiem. Cieszymy się, że wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Emilia Pietruszka, Karolina Saj i Szymon Soboń (wszyscy z klasy Vb). Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Wesołowska.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.

Konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”

25 kwietnia już po raz dwudziesty pierwszy w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbył się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wiosennych imprez i cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku w rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba uczestników, 63 osoby miały okazję zaprezentować na scenie swoje umiejętności aktorskie. Część konkursowa trwała ponad trzy godziny.

 


 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: Iga Gowarzewska (klasy I – III) oraz Angelika Malczyńska, Karolina Saj, Wiktor  Mądry i Kornelia Cudo (klasy IV - VII). Wszyscy prezentowali wysoki poziom artystyczny, wystąpili w oryginalnych kostiumach, z rekwizytami, niektórzy wykorzystali fragmenty utworów muzycznych do swoich scenicznych popisów. Dziękujemy recytatorom (a może przyszłym aktorom?) za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 16.05.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 414