www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 30 Marca 2020. Imieniny obchodzi Amelia, Leonard, Dobromir


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Charytatywny Kiermasz Świąteczny
Redaktor: Administrator   
09.12.2019.

 Charytatywny Kiermasz dla Karolka i Kasi

Zapraszamy dzieci i dorosłych do wzięcia udziału
w kiermaszu!!!

Samorząd uczniowski organizuje w dn. 17.12.2019 r. (wtorek) kiermasz świąteczny. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na cel charytatywny dla Karolka i Kasi Skarbek, którzy zostali ciężko doświadczeni przez los.

W kiermaszu może wziąć udział każda klasa, przynosząc słodkie wypieki lub własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

   

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej pięknej i szlachetnej akcji.

Wychowawców prosimy o zbieranie i przekazywanie darów do opiekunów Samorządu Uczniowskiego od poniedziałku 16.12.2019r.

Kiermasz rozpocznie się po 3 godzinie lekcyjnej.

Z góry dziękujemy za okazane serce i chęć pomocy potrzebującym.


Zmieniony ( 16.12.2019. )
 
Zapisy do klas sportowych
Redaktor: Administrator   
27.11.2019.

Zapraszamy do klas sportowych dzieci urodzone w latach 2008,2009 i 2010,

oraz do klas ogólnych z bogatą ofertą sportową dzieci urodzone w latach 2011,2012 i 2013

 


 

Od września 2020 planujemy utworzenie klasy czwartej mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna i lekkoatletyka, do której zapraszamy dzieci urodzone w 2010 roku. W szkole już funkcjonują klasy czwarta i piąta w których realizujemy treningi z piłki nożnej i z lekkoatletyki. Istnieje możliwość  przyjęcia uczniów do tych klasach po przejściu testów sprawnościowych. Zajęcia sportowe są prowadzone bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych przez wykwalifikowanych trenerów z PGE FKS Stal Mielec i LKS Stal Mielec. Również w klasach 1 – 3, w ramach zajęć pozalekcyjnych i świetlicowych odbywają się zajęcia sportowe. Trenerzy PGE FKS Stal Mielec prowadzą treningi piłki nożnej, a trenerzy LKS Stal Mielec treningi lekkoatletyki dostosowane do wieku i możliwości uczniów. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne, trening, basen są PROWADZONE BEZPŁATNIE.

Szkoła zapewnia profesjonalny treningi oraz strój sportowy.
W okresie letnim uczniowie wyjeżdżają na obozy sportowe. Szkoła posiada wyśmienitą bazę sportową jako jedyna w mieście posiada boisko ze sztuczną nawierzchnią. Boisko w okresie zimowym przykryte jest halą pneumatyczną (balon), umożliwiającą w komfortowych warunkach prowadzenie treningów przez cały rok. Szkoła jest przestronna i posiada nowoczesne pracownie, bogato wyposażoną bibliotekę z czytelnią, dużą salę gimnastyczną oraz świetlicę szkolną zapewniającą opiekę od godziny 600 do 1700. Funkcjonuje również stołówka w której można zjeść smaczne i zdrowe obiady.

Nasza szkoła jest miejscem w którym bez dodatkowych kosztów połączysz pasję sportowca z nauką na wysokim poziomie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zmieniony ( 02.12.2019. )
 
Sukces Szymona
Redaktor: Administrator   
23.11.2019.

SUKCES SZYMONA W VII DYKTANDZIE NIEPODLEGŁOŚCIOWYM „PO POLSKU O HISTORII”

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w wojewódzkim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii” zorganizowanym przez  Stowarzyszenie Polonistów i Fundację „Zawsze Warto” w ramach obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 


 

Konkurs podzielony był na dwa etapy: szkolny i wojewódzki. 4  listopada w Strzyżowie Dobrzechowie odbyły się eliminacje wojewódzkie, w których wzięło udział dwoje naszych uczniów z najwyższymi wynikami po etapie szkolnym. Byli to:  Szymon Soboń (z klasy VIIb) oraz Angelika Malczyńska (z kl. VIIa). Opiekunkami uczniów były: pani Małgorzata Wesołowska (Szymon) oraz pani Anna Bożek (Angelika).

Cieszymy się bardzo, że uczeń naszej szkoły Szymon Soboń  już po raz drugi został laureatem tego konkursu. Szymon w swojej kategorii wiekowej (klasy VII-VIII) jest jednym z dwudziestu najlepszych uczniów w województwie, którzy doskonale poradzili sobie z pułapkami ortograficznymi. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 22 listopada 2019 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.  Szymon odebrał tam swoją nagrodę i dyplom z rąk pani Małgorzaty Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy!

Cała galeria dostępna jest tutaj

Zmieniony ( 02.12.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 558