www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 24 Października 2018. Imieniny obchodzi Marty, Marcina, Rafaa


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Zielona Szkoła
Redaktor: Administrator   
13.06.2010.

Zielona Szkoła z SP 9

Na zieloną szkołę wyjechało 42 uczniów ze szkoły sP 9 w Mielcu z klas IV do VI. Wyjazd był o godzinie 21 w niedzielę 23 maja i dojechaliśmy w poniedziałek koło 12.

Poszczególne dni są opisane na zdjęciach w załączniku.

Dzień I       Image

Dzień II     Image

Dzień III     Image

Dzień IV     Image

Dzień V      Image

 

Z powrotem wyjechaliśmy w sobotę koło 9 rano a w Mielcu byliśmy przed północą. Noclegi były Świnoujściu w ośrodku "Graal" na ulicy Bałtyckiej 8.  

Zmieniony ( 17.06.2010. )
 
Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Redaktor: Administrator   
12.04.2010.

Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

12 marca w Szkole Podstawowej Nr 3 odbył się Turniej wiedzy Pożarniczej, wzieło w nim udział pięciu uczniów naszej szkoły: Radosław Kocel (VIa), Maciej Łączak (VIa), Artur Rak (VIa),Adrian Konieczny (Va) oraz Michał Kuroń (Va). Wszyscy przygotowywali się do konkursu pod czujnym okiem pani Karoliny Cieloch i poświęcili dużo czasu na nauke historii pożarnictwa, przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożarów. Nauka opłaciła się, ponieważ wszyscy uczniowie wypadli na konkursie znakomicie.

Radosław Kocel zdobył pierwsze miejsce, Adrian Konieczny trzecie miejsce a Artur Rak czwarte miejsce.

26 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom turnieju przez Wiceprezydenta Miasta Mielca – Fryderyka Kapinosa  oraz  pana Piotra Toczyńskiego – Prezesa Miejskiego Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Mielcu. Radek Kocel otrzymał wspaniała nagrode oraz szanse dalszej walki w drugim etapie konkursu, który odbył się 10 kwietnia 2010 w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Celem głównym XII eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jest poszerzanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. W tych eliminacjach Radek zajął 6 miejsce. Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju w następnym roku.

 

Karolina Cieloch

 

 

Zmieniony ( 31.05.2010. )
 
Radosna Szkoła w SP 9
Redaktor: Administrator   
24.05.2010.

Bawimy się z przedszkolakami

Image  Image

Świetlica  w naszej szkole na bieżąco współpracuje z przedszkolami nr 8 i nr 9. Wychowawcy organizują zajęcia dla dzieci w sali zabaw, która wyposażona jest w zabawki z programu „Radosna Szkoła”. „Makro klocki” czasami zamieniają się w tor przeszkód ale bywają też czarodziejskim zamkiem lub wielką łodzią. Wszystko zależy od pomysłów wychowawców i dzieci.

„Rwąca rzeka” to kolejna atrakcyjna forma zabawy, która ma działanie profilaktyczne, ćwiczy równowagę i refleks maluchów.

Wspólne zabawy przedszkolaków i uczniów dają wszystkim wiele radości i frajdy.

 

Zmieniony ( 24.05.2010. )
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 372 - 378 z 427