www.mielec.pl www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest niedziela 29 Listopada 2020. Imieniny obchodzi Błażej, Walter, Fryderyk


Szkoła pamięta
Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Konsultacje dla klas VIII
Redaktor: Administrator   
21.05.2020.

Konsultacje dla klas VIII

Od poniedziałku 25.05.2020 ruszają konsultacje klas VIII w pierwszym tygodniu będą to konsultacje tylko z przedmiotów egzaminacyjnych. W pozostałych tygodniach również z pozostałych przedmiotów. Harmonogram konsultacji w pierwszym tygodniu jest w załączniku.

 Harmonogram konsultacji dostępny jest tutaj Image
Procedury bezpieczeństwa dostępne są tutaj Image
Wytyczne GIS, MZ i MEN dostępne są tutaj Image

 

Zmieniony ( 24.05.2020. )
 
Kangur matematyczny - informacja
Redaktor: Administrator   
04.05.2020.

 
Zmieniony ( 19.05.2020. )
 
Zapisy do klas sportowych
Redaktor: Administrator   
05.05.2020.

„Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną

i królową sportu”

Kliknij w plakat aby powiększyć!!!

 

Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego dzieci urodzone w latach 2008,2009 i 2010.

Od września 2020 planujemy utworzenie klasy czwartej mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna i lekkoatletyka, do której zapraszamy dzieci urodzone w 2010 roku. W szkole już funkcjonują klasy czwarta i piąta w których realizujemy treningi z piłki nożnej i z lekkoatletyki. Istnieje możliwość przyjęcia uczniów do tych klasach po przejściu testów sprawnościowych. Zajęcia sportowe są prowadzone bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych przez wykwalifikowanych trenerów z PGE FKS Stal Mielec i LKS Stal Mielec. Treningi piłki nożnej i lekkoatletyki dostosowane są do wieku i możliwości uczniów. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne, trening, basen są PROWADZONE BEZPŁATNIE.

Szkoła zapewnia profesjonalne treningi oraz strój sportowy. W okresie letnim uczniowie wyjeżdżają na obozy sportowe. Szkoła posiada wyśmienitą bazę sportową jako jedyna w mieście posiada boisko ze sztuczną nawierzchnią. Boisko w okresie zimowym przykryte jest halą pneumatyczną (balon), umożliwiającą w komfortowych warunkach prowadzenie treningów przez cały rok. Zajęcia lekcyjne prowadzone są przez świetnie przygotowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Szkoła jest przestronna i posiada nowoczesne pracownie, bogato wyposażoną bibliotekę z czytelnią, dużą salę gimnastyczną oraz świetlicę szkolną zapewniającą opiekę od godziny 6:00 do 17:00. Funkcjonuje również stołówka w której można zjeść smaczne i zdrowe obiady.

Nasza szkoła jest idealnym miejscem w którym bez dodatkowych kosztów połączysz pasję sportowca z nauką na wysokim poziomie.

 Serdecznie zapraszamy!!!

 

Dlaczego klasa Mistrzostwa Sportowego? - kliknijImage

Druki do pobrania tutaj: 

Wniosek o przyjęcie:Image


 


Zmieniony ( 06.05.2020. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 615