www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 21 Styczenia 2019. Imieniny obchodzi Agnieszka, Inez, Jarosaw


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Sukces recytatorski Angeliki
Redaktor: Administrator   
11.05.2018.

Sukces Angeliki  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Kolejnym humanistycznym sukcesem może poszczycić się Angelika Malczyńska z klasy Vb. Uczennica otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Nike, która się waha” poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w 20. rocznicę śmierci poety. Konkurs zorganizowała Wypożyczalnia Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej Mieleckiej Biblioteki Publicznej w Mielcu w ramach XV edycji programu „Tydzień Bibliotek”.

Opiekunką Angeliki była pani Małgorzata Wesołowska.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
Finaliści konkursów kuratoryjnych
Redaktor: Administrator   
25.04.2018.

 Finaliści konkursów kuratoryjnych z SP9

Z dumą informujemy, że dwoje naszych uczniów zostało finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.  Tytuł finalisty wojewódzkiego konkursu z języka polskiego zdobyli: Dominika Pikul (kl. VIa) i Bartosz Mroczek (kl. VIIa). Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Anna Bożek i Małgorzata Wesołowska.

 

Bartosz został także finalistą wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego, do którego przygotowała go pani Agnieszka Łącz.

Gratulujemy serdecznie uczniom i opiekunom oraz życzymy sukcesów w zmaganiach konkursowych w przyszłym roku.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego
Redaktor: Administrator   
24.04.2018.

Laureaci Miejskiego Konkursu Polonistycznego

 

W dniu 19 kwietnia 2018 r. odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny dla uczniów klas IV – V szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów, a organizatorem imprezy była nasza szkoła. Uczniowie mieli w ciągu 60 minut napisać test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wykazać się wiedzą i umiejętnościami zapisanymi w podstawie programowej dla klas IV i V oraz napisać opowiadanie z dialogiem. Cieszymy się, że wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Emilia Pietruszka, Karolina Saj i Szymon Soboń (wszyscy z klasy Vb). Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Wesołowska.

Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 450