www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 12 Sierpnia 2020. Imieniny obchodzi Klara, Lech, Julian


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Promocja Zdrowia w SP9
Redaktor: Administrator   
11.11.2008.

„Promocja zdrowia”

27 października po raz kolejny uczniowie klas I-III uczestniczyli w akcji „Promocja zdrowia”. Opiekunem tej akcji była pani Jolanta Rajca. Wcześniej uczniowie pod okiem swoich nauczycieli przygotowali prace na konkurs plastyczny pod tym samym tytułem. Opiekunem tego konkursu była pani Dorota Witkowska. W dniu akcji, uczniowie w klasach przygotowali surówki, sałatki, kanapki, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania warzyw i owoców. Każda klasa zaprezentowała przygotowane potrawy i dekoracje na stołach. Uczniowie wysłuchali prelekcji higienistki szkolnej na temat zdrowia, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem pani Agaty Olszewskiej. Mieli możliwość udziału w zgaduj - zgaduli. Po pokazie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego. autorzy wyróżnionych prac otrzymali „smaczną” nagrodę - pełne witamin jabłko.

 Image Image

Cała galeria dostępna tutaj
Zmieniony ( 11.11.2008. )
Czytaj całość
 
Wycieczka Wieliczka 2008
Redaktor: Administrator   
21.10.2008.

W dniu 8 października 2008 roku uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego - klasa IV s (wych. Tomasz Malczyński) i V s (wych. Beata Wójcik) pojechali na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Zwiedzili oni trasę turystyczną kopalni i po wielu atrakcjach w kopalni pojechali do Krakowa, gdzie zwiedzili Rynek oraz zawitali do McDonalds'a. Po całym dniu zwiedzania wrócili oni w godzinach wieczornych do Mielca. Organizatorami wycieczki byli nauczyciele: Beata Wójcik i Tomasz Malczyński.

 Image Image

Cała galeria dostępna tutaj
Zmieniony ( 21.10.2008. )
 
Dzień Chłopaka w SP 9
Redaktor: Administrator   
17.10.2008.
DZIEŃ  CHŁOPAKA  W SP 9

W dniu 1.10.08 odbyła się zabawa z okazji Dnia Chłopaka.. Wszystkie klasy od czwartej do szóstej stawiły się w komplecie, chociaż obecność nie była sprawdzana. Tańce odbywały się na korytarzu szkolnym przy baaaardzo głośnej muzyce co wcale, ale to wcale tańczącym nie przeszkadzało. Dzieci bawiły się wspaniale przy znanych im muzycznych kawałkach chociaż największy entuzjazm wzbudziły nie młode już poczciwe „kaczuszki”.

Muzyka tak wszystkich rozgrzała (także niektórych nauczycieli), że w szkolnych automatach zabrakło napojów chłodzących. Przewidujący przynieśli ze sobą własny prowiant.

Image  Image

W trakcie zabawy przeprowadzono konkursy na najlepszych chłopaków w różnych kategoriach.

Chociaż skakanie trwało od 1700 do 1900  to roztańczone dzieciaki niechętnie przyjęły informację o zakończeniu imprezy ale przecież następnego dnia trzeba było zjawić się punktualnie i wypoczętym w na lekcjach. Na szczęście uczestnicy zabawy  mieli zapewnienie o zwolnieniu z odpowiedzi  co skrzętnie wykorzystali.
 
Zmieniony ( 21.10.2008. )
 
««  start « poprz. 81 82 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 561 - 567 z 574