www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest piątek 21 Września 2018. Imieniny obchodzi Hipolit, Mateusz, Daria


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Spotkanie z rodzicami 6.06.2018
Redaktor: Administrator   
04.06.2018.
Spotkanie z rodzicami odbędzie się 6.06.2018 tj. środa o godzinie 1630  klasy I - III, godzina 1700 klasy IV - VII.
 

Przed spotkaniem z rodzicami klas IV - VII odbędzie się na jadalni o godzinie 1630 krótkie spotkanie informacyjne w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.

 
 
Wykaz sal na spotkanie z rodzicami dostępny w formacie Image .
 
Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy.
Zmieniony ( 04.06.2018. )
 
Dzień Dziecka w SP 9
Redaktor: Administrator   
28.05.2018.

Dzień Dziecka na sportowo w SP 9 

 
Cały harmonogram zajęć w tym dniu dostępny jest tutaj: Image
 

Zmieniony ( 28.05.2018. )
 
Sukces "Młodych bankowców" z SP 9
Redaktor: Administrator   
23.05.2018.
Uczniowie klas siódmych naszej szkoły na przełomie marca, kwietnia i maja uczestniczyli w I edycji konkursu wiedzy o finansach "Bankowcy naszych czasów, czyli skąd biorą się pieniądze". Organizatorem projektu jest Fundacja na rzecz Zrównoważonego Rozwoju AVECO, a patronem jest Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Honorowy patronat dzierży Podkarpacki Kurator Oświaty. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o finansach wśród uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego. Ciekawa była sama formuła konkursu; uczniowie otrzymywali codziennie po 1 lekcji na temat finansów, bankowości i ekonomii, w sumie 20 takich wykładów.
11 maja odbył się konkurs właściwy w formie testu elektronicznego. Uczestnicy udzielali odpowiedzi na pytania z zakresu podstaw finansów i ekonomii. Przedstawiciele organizatora czuwali nad prawidłowym przebiegiem tego etapu. Wyłoniono zespół, troje uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. 
Uczniowie Ci reprezentowali szkołę w etapie finałowym, który odbył się 22 maja w Rzeszowie, w oddziale NBP. Nasi "Młodzi bankowcy" w etapie finałowym musieli odpowiedzieć na 20 pytań z zakresu bankowości. Należy zaznaczyć, że pytania te były trudne i dość podchwytliwe. Mimo to nasz zespół spisał się znakomicie zajmując II miejsce w kategorii Szkoła ustępując tylko zespołowi z Brzeźnicy. Zespół nasz oprócz Dyplomu dla szkoły otrzymał nagrodę i Certyfikat dla każdego uczestnika. 
Nasi "Młodzi bankowcy" mieli możliwość zwiedzenia banku oraz dowiedzenia się na czym polega praca zatrudnionych tam osób.
Osobą, która była odpowiedzialna za cały projekt była pani Paulina Kuroń.
Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów.
Zmieniony ( 27.05.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 414