www.mielec.pl www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest niedziela 29 Listopada 2020. Imieniny obchodzi Błażej, Walter, Fryderyk


Szkoła pamięta
Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Podsumowanie akcji "Szkoła do hymnu"
Redaktor: Administrator   
11.11.2020.

Szkoła „Do hymnu”

 Z okazji zbliżającej się 102. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. Ten rok jest wyjątkowy, ponieważ nie odbędzie się tradycyjne radosne świętowanie tego dnia w szkole. Nie będzie akademii, nie spotkamy się odświętnie ubrani, nie przypniemy kotylionów. Jednak mimo sytuacji związanej z pandemią, nie tracimy ducha i odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. Klasy V pod kierunkiem pani Zofii Niećko zaśpiewały hymn narodowy, łącząc się ze sobą poprzez platformę Teams. Do akcji włączył się również Samorząd Uczniowski. O godzinie 11.11 gospodarze klas na czele z przewodniczącą SU Emilią Piękoś i opiekunkami samorządu galowo ubrani odśpiewali najważniejszą narodową pieśń w imieniu całej społeczności uczniowskiej. Wielu nauczycieli na swoich zajęciach przyłączyło się do tej pięknej akcji. Pamiętajmy słowa papieża Jana Pawła II „Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo". Radosnego świętowania!

Cała galeria dostępna jest tutaj

Zmieniony ( 15.11.2020. )
 
Podsumowanie akcji charytatywnej "Czary-mary okulary"
Redaktor: Administrator   
09.11.2020.

Drodzy Rodzice

Dziękujemy Wam za zaangażowanie się w akcję charytatywną "Czary-mary okulary" na rzecz Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Dzięki Państwa pomocy udało nam zebrać się paczkę z darami, którą wysłaliśmy już do Fundacji.

 

Dzięki dobroci Państwa serc pomogliśmy potrzebującym osobom z Afryki :)

Cała galeria dostępna jest tutaj

Koordynator akcji: Agnieszka Bieś (świetlica szkolna)

Zmieniony ( 15.11.2020. )
 
Szkoła do hymnu
Redaktor: Administrator   
06.11.2020.
 
"Zachęcamy uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to wtorek, 10 listopada. W ten sposób chcemy włączyć społeczność szkoły we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.  Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy, aby uczniowie i nauczyciele, którzy będą tego dnia w szkole, zaśpiewali wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego” w danej klasie lub grupie. Pozostałe osoby, które uczą się na odległość, zachęcamy do połączenia się za pomocą komunikatorów i zaśpiewania hymnu w formie on-line". 
Prezentacja I
Prezentacja II
Prezentacja III

Dyrektor Szkoły

Jacek Mleczko

 
Zmieniony ( 10.11.2020. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 615