„Barwy mojej ojczyzny” – Powiatowy konkurs Poezji i Piosenki

Wielki sukces naszych recytatorów!!!

Z dumą i radością informujemy, że Angelika Malczyńska i Wiktor Mądry zostali laureatami X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki „Barwy mojej Ojczyzny”. Sukces naszych uczniów jest tym większy, że konkurencja była duża, a poziom bardzo wysoki. Miło nam ogłosić, że spośród siedmiu nagrodzonych osób w kategorii recytacja aż dwoje uczniów naszej szkoły sięgnęło po najwyższe laury. Wiktor zajął I miejsce, a Angellika III miejsce. Konkurs od lat cieszy się wielką popularnością i renomą wśród uczniów z całego powiatu mieleckiego. Tegoroczna jubileuszowa edycja odbyła się w wyjątkowych warunkach z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątek, 30 października, a uczniowie otrzymali dyplomy i upominki z rąk Wicestarosty Powiatu Mieleckiego pana Andrzeja Bryły. Osobiste gratulacje odebrali też od dyrektora naszej szkoły, pana Jacka Mleczki. Opiekunkami uczniów były panie: Małgorzata Wesołowska (Wiktor) i Anna Bożek (Angelika). Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy uczniom, opiekunom i rodzicom!

Skip to content