Zapisy do klas sportowych

Zapraszamy do klas sportowych dzieci urodzone w latach 2008,2009 i 2010, oraz do klas ogólnych z bogatą ofertą sportową dzieci urodzone w latach 2011,2012 i 2013

Od września 2020 planujemy utworzenie klasy czwartej mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna i lekkoatletyka, do której zapraszamy dzieci urodzone w 2010 roku. W szkole już funkcjonują klasy czwarta i piąta w których realizujemy treningi z piłki nożnej i z lekkoatletyki. Istnieje możliwość  przyjęcia uczniów do tych klasach po przejściu testów sprawnościowych. Zajęcia sportowe są prowadzone bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych przez wykwalifikowanych trenerów z PGE FKS Stal Mielec i LKS Stal Mielec. Również w klasach 1 – 3, w ramach zajęć pozalekcyjnych i świetlicowych odbywają się zajęcia sportowe. Trenerzy PGE FKS Stal Mielec prowadzą treningi piłki nożnej, a trenerzy LKS Stal Mielec treningi lekkoatletyki dostosowane do wieku i możliwości uczniów. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne, trening, basen są PROWADZONE BEZPŁATNIE.

Szkoła zapewnia profesjonalny treningi oraz strój sportowy.
W okresie letnim uczniowie wyjeżdżają na obozy sportowe. Szkoła posiada wyśmienitą bazę sportową jako jedyna w mieście posiada boisko ze sztuczną nawierzchnią. Boisko w okresie zimowym przykryte jest halą pneumatyczną (balon), umożliwiającą w komfortowych warunkach prowadzenie treningów przez cały rok. Szkoła jest przestronna i posiada nowoczesne pracownie, bogato wyposażoną bibliotekę z czytelnią, dużą salę gimnastyczną oraz świetlicę szkolną zapewniającą opiekę od godziny 600 do 1700. Funkcjonuje również stołówka w której można zjeść smaczne i zdrowe obiady.

Nasza szkoła jest miejscem w którym bez dodatkowych kosztów połączysz pasję sportowca z nauką na wysokim poziomie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Skip to content