Psycholog proponuje

Drodzy Uczniowie!

Gorąco zachęcam Was do zapoznania się z poniższymi materiałami. Mogą być dla Was źródłem informacji o sposobie poradzenia sobie z trudnymi emocjami, pomocą w nauczeniu się efektywnego planowania dnia oraz motywacją do podejmowania codziennych wyzwań.

Krótko o tym, jak efektywnie funkcjonować w okresie pandemii

Porady, jak skutecznie uczyć się w domu

https://www.swps.pl/strefa-psyche/blog/relacje/21467-koronawirus-jak-skutecznie-sie-uczyc-w-domu?fbclid=IwAR1hUWhZvGc9G6S3MZybPySjjJYpoysVFLBrLQDwQ2wOeZ89fXJFnb1yOXE

Koronawirus. Jak się czujesz? Porozmawiajmy o emocjach

https://www.swps.pl/strefa-psyche/blog/relacje/21559-koronawirus-jak-sie-czujesz-porozmawiajmy-o-emocjach

 Drodzy Rodzice!

Tak samo jak Wasze dzieci znaleźliście się teraz w trudnej sytuacji, z którą niełatwo sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia, dlatego zaproponowałam Wam materiał filmowy dotyczący wskazówek jak w czasie pandemii przetrwać w domu z dziećmi i pracą oraz jak nie utracić motywacji do pokonywania codziennych trudności . Warto zapoznać się również z propozycją zabaw rozwijających umiejętności emocjonalno-społeczne, co może okazać się nie tylko wartością terapeutyczną dla Waszych dzieci, ale również wspaniałą rozrywką, z której można czerpać wiele wartości.

Jak w czasie pandemii przetrwać w domu z dziećmi i pracą

Jak zachować motywację w czterech ścianach

Zabawy rozwijające umiejętności społeczne

Skip to content