Światowy Dzień Matematyki w SP9

Ponoć nikt nie lubi matematyki, a przecież matematyka jest wszędzie: w domu, w sklepie, na podwórku, w lesie i na boisku…, w Twoim wzroście i wadze, w długości rzeki i drogi do szkoły oraz wartości złotówki.Matematyka, to nie tylko trudne zadania, suche liczby i abstrakcyjne figury. To również doskonała zabawa i pasjonująca przygoda. Przekonamy się o tym 12 marca, ponieważ w tym dniu w naszej szkole odbędzie się Dzień Matematyki. W ten sposób obchodzimy święto „KRÓLOWEJ NAUK” pod patronatem MEN. W tym roku hasłem przewodnim była „Ziemia się liczy” czyli Ziemia w liczbach

Klasy VI rozpoczną swoje zmagania z zadaniami dostępnymi w pliku

Regulamin Konkursu dla uczniów klas VI

Rozwiązane zadania uczniowie przesyłają do czwartku 11.03.2021 na konto konkursu konkurs_mat2@sp9.mielec.pl

Skip to content