Podsumowanie akcji charytatywnej”Podaj mydło”

Kochani, Nasza społeczność szkolna zaangażowała się w udział w akcji charytatywnej „Podaj mydło” na rzecz Fundacji Pomocy Humanitarnej z gorącymi sercami. Efekt tej akcji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania…. razem uzbieraliśmy aż 40 kg mydła!!!! Trzy bardzo duże paczki zostały wysłane już wczoraj do Fundacji, a jej pracownicy dostarczą je do potrzebujących w Afryce. Z uwagi na obecne obostrzenia akcję zamykamy w tym momencie, nie będziemy zbierać mydeł do końca marca, tak jak początkowo planowaliśmy. Mamy nadzieję, że w przyszłości Wasze serca będą również tak bardzo otwarte na organizowane przez nas akcje charytatywne, które zawsze dają tyle dobra dla innych 🙂 Gorąco dziękujemy w imieniu koordynatora akcji p. Agnieszki Bieś a także w imieniu Fundacji Pomocy Humanitarnej.

Skip to content