Spotkanie z Dawidem

Dzień 1 czerwca uczniowie klasy Vb na pewno zapamiętają Było to nie tylko ich święto, a więc czas gier i zabaw sportowych na boisku szkolnym, ale także okazja poznania Dawida Krupy, szczególnego chłopca, dla którego uczniowie, rodzice i pracownicy naszej szkoły zbierają nakrętki. Razem z Dawidem i jego mamą spędziliśmy wspaniały dzień. Wspólnie wykonaliśmy pamiątkowy plakat z odbitymi łapkami, ale był też czas na zabawę. Dawid podjął wyzwanie i przystąpił do kilku konkurencji sportowych, w których świetnie sobie poradził. Najbardziej podobały mu się rzuty piłką do kosza. Ten krótki, ale intensywnie spędzony czas pokazał, że Dawid to pogodny, radosny i uśmiechnięty chłopiec, który dzielnie walczy i nie poddaje się. Nasze ogromne czerwone serce „cały czas żyje”. Nawet w czasie, gdy szkoła była pusta, serce zapełniało się, pamiętaliśmy o Dawidzie i jego trudnej rehabilitacji. Dzisiaj DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy tak aktywnie włączyli się do zbiórki nakrętek i prosimy o więcej. Dawid , choć silny duchem, ciągle potrzebuje naszej pomocy. W sierpniu czeka go kolejny turnus rehabilitacyjny, na który potrzebne są środki finansowe. Okażmy mu pomoc i mimo zbliżających się wakacji, pamiętajmy o nakrętkach.

Anna Bożek
Ewelina Żak

Skip to content