Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki SMOK Mielec ZAPRASZA

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Mielcu z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia”  wraz z Urzędem Miasta w Mielcu informuje i zaprasza do udziału w programie Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki SMOK Mielec.

Program jest wznowiony od 4 maja bieżącego roku i jego nadrzędnym celem jest popularyzacja koszykówki  oraz zwiększenie sprawności dzieci i młodzieży. Program będzie również realizowany w kolejnym roku szkolnym 2021/22. Jest finansowany przez Polski Związek Koszykówki ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia dla dzieci organizowane są w trzech grupach wiekowych, dla klas I-III, IV, V i możliwe jest że stworzona zostanie również czwarta grupa dla dzieci starszych. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w SP nr 9 w Mielcu. Polski Związek Koszykówki zapewnia sprzęt oraz wynagrodzenie dla trenerów.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dzieci prowadzi Grzegorz Gudz nr tel. 793020680.

Zapraszamy do udziału.

Skip to content