AKCJA CHARYTATYWNA „DZIECI DZIECIOM”

Z okazji zbliżających się mikołajek SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ „DZIECI DZIECIOM” na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Celem akcji jest pozyskanie artykułów spożywczych (tj. herbatniki, biszkopty, olej, mąka, kasza, ryż, dżem, woda mineralna, galaretki, budyń, herbata, kakao, makaron itp. żywność z długą datą ważności), i higienicznych (pieluchomajtki dla dzieci i młodzieży, podkłady Seni, maści pielęgnacyjne, emolienty, szampony, gumki i spinki do włosów, dezodoranty, rękawiczki winylowe, baterie AA), które w okresie mikołajkowym zostaną przekazane podopiecznym hospicjum.

CZAS TRWANIA AKCJI OD 02.11.2021 DO 30.11.2021.

Dary można zostawiać w pokoju nr 13 (p. pedagog) lub w pokoju nauczycielskim (u pani Żak Eweliny i Pietras Izabeli)

Podarujmy to, co pomoże dzieciom, wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że poczują wsparcie naszej szkolnej społeczności.

Dziękujemy za pomoc 

Skip to content