„Kiermasz świąteczny”

„Bądź zawsze gotowy do niesienia pomocy Tym, którzy jej potrzebują. Pomagaj nie myśląc o własnej korzyści, ale dla uczucia radości, spełnienia i szczęścia.”

Uczniowie klasy 6b wraz z Rodzicami i nauczycielami Eweliną Żak i Anną Bożek organizują „Kiermasz świąteczny”, z którego zebrane fundusze zostaną   przeznaczone dla Dawida Krupy, ucznia naszej szkoły. Chłopiec w dalszym ciągu wymaga ciągłego, drogiego leczenia i rehabilitacji, dlatego prosimy Was o zaangażowanie się w organizację kiermaszu, w którym może wziąć udział każdy. Prosimy o słodkie wypieki lub własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne (stroiki, małe choinki, bombki, ozdoby choinkowe, które będą wystawione do sprzedaży na kiermaszu). Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły, pracowników, rodziców do wzięcia udziału w tej pięknej i szlacheckiej akcji.  Wychowawców prosimy o zbieranie i przekazywanie darów do p. Eweliny Żak i Anny Bożek (sala nr 9). Z góry dziękujemy za okazane serce i dary dla Dawida. Kiermasz planujemy zorganizować 20-21 grudnia 2021 r.

Pamiętaj, że dobro rodzi się wtedy, gdy ludzie zapominają o sobie.

                                                                       Ewelina Żak i Anna Bożek

Skip to content