Dzień Bezpiecznego Internetu

Szkoła Podstawowa nr 9 po raz kolejny włączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu DBI. W związku z tym 10 lutego br. za pomocą platformy Ms Teams odbyły się dwa spotkanie z funkcjonariuszem Powiatowej Komendy Policji w Mielcu- st. sierż. Ewelina Ziemba. Pierwsze spotkanie przeprowadzone zostało dla klas V-VIII a drugie dla klas I-IV. Temat prelekcji związany był z DBI:  „Cyberprzemoc – odpowiedzialność prawna osób nieletnich” w zakresie podstaw cyberbezpieczeństwa (Introduction to Cybersecurity). Nasi uczniowie po przeprowadzonych  prelekcjach chętnie zadawali pytania. Nad przebiegiem spotkań czuwali Pan mgr Tomasz Malczyński i Pani mgr Bernadeta Łaz. Pani mgr Beta Gocoł przygotowała również grafikę nawołującą do przestrzegania zasad związanych z DBI. W ramach podsumowania akcji przygotowano film z przeprowadzonych prelekcji. Zachęcamy do oglądnięcia filmu.

Red. B.Łaz

Skip to content