Laureaci XVII edycji konkursu „Mnie ta ziemia od innych droższa”

02 czerwca 2022r. w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filia w Mielcu wręczone zostały nagrody laureatom XVII Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa”. W konkursie zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie – Filia w Mielcu i Szkołę Podstawową Nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu laureatami zostało 9 uczniów naszej szkoły. Przygotowali oni ciekawe prezentacje multimedialne, które ukazywały „Skarby naszego miasta” – historyczne i przyrodnicze, prace malarskie, plakaty, zakładki do książki oraz albumy z pięknymi fotografiami. Z tematu „Jestem przyjacielem Ziemi – chronię przyrodę” uczniowie wykonali maskotki z surowców wtórnych. Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Mielca wręczali pan Mirosław Kapinos Naczelnik Wydziału Edukacji, pan Adam Jastrząb dyrektor SP -3 w Mielcu oraz pani Joanna Dul – Wolanin wicedyrektor SP-3 w Mielcu. Nagrodzeni zostali:
Maja Działowska z kl. VA,
Bartosz Horodewski z kl. VIIC,
Andżelika Konieczna z kl. VA,
Marcel Kowalczuk z kl. VIICM,
Justyna Mycek z kl. VIIB,
Iga Tyksińska z kl. VIB,
Emil Wąż z kl. VIA,
Mikołaj Pikul z kl. VICM
Karolina Zając z kl. VIB.

Jesteśmy bardzo dumni, gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów.
Opracowała: Mariola Słąba

Skip to content