Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 9

Dnia 7 października odbyły się w naszej szkole obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji przeprowadzone zostały egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia w wersji tradycyjnej i w wersji online. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych.

Uczniowie klas III – VI zdawali egzaminy na lekcjach matematyki. Chętni uczniowie klas VII – VIII zdawali egzamin z mnożenia i dzielenia w zakresie 500. Specjalna Komisja Egzaminacyjna składająca się z uczniów sprawdzała także umiejętności wśród nauczycieli i pracowników szkoły. W tej kategorii zdawalność była stuprocentowa.

Dzień ten dostarczył uczniom oraz dorosłym wielu pozytywnych emocji, trochę stresu, ale i dobrego humoru i satysfakcji z tego, że potrafimy liczyć. Cel został osiągnięty i wszyscy świetnie się bawili.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom!

Nauczyciele matematyki

Skip to content