„DZIEWIĄTKA ŚWIĄTECZNIE” KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Czasem wdzięczność trudno ubrać w słowa, wtedy proste – DZIĘKUJEMY- zawiera wszystko, co chcemy wyrazić Świąteczne przygotowania w naszej szkole, już po raz trzeci, stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Również i w tym roku wszyscy włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie kiermaszu świątecznego, który odbył się 20 grudnia. Dziękujemy serdecznie WSZYSTKIM zaangażowanym w przygotowanie ozdób pod kierunkiem Pani Bożeny Stryjnik, uczniom i ich Rodzicom za wspaniałe wypieki, a najbardziej Pani Mirosławie Kotuli, Beacie Gocoł za opiekę nad sprzedażą słodkości oraz pracę podczas przygotowania i trwania imprezy. Podziękowania przekazuję także Pani Bernadecie Łaz oraz uczennicom Marice Kozik i Wiktorii Łącz za aktywność i włączenie się w malowanie twarzy. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do osób kupujących, które swoją hojnością wsparli realizację naszych wspólnych zamierzeń. Za pieniądze zebrane podczas kiermaszu, w kwocie 1700 zł, przygotujemy paczkę dla ucznia naszej szkoły, by umilić mu Święta Bożego Narodzenia.

Skip to content