Kiermasze na rzecz WOŚP w SP9

W dniach 12.01-13.01.2023r. w naszej szkole odbyły się kiermasze na rzecz WOŚP. Dzięki hojności darczyńców udało nam się zebrać 1600 zł, które przekażemy do sztabu WOŚP w Mielcu. Na ogromne podziękowania zasługują nasi wolontariusze, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg zbiórki. Nad przebiegiem akcji czuwała Pani Beata Gocoł, Pani Bernadeta Łaz oraz Pani Agnieszka Łącz.   
Zachęcamy do obejrzenia filmu pt. „DZIEWIĄTKA GRA Z WOŚP”, ukazującego kulisy z przeprowadzonych kiermaszy. Link do filmu: https://youtu.be/PaU5DAL8bx8

Przypominamy również, że w czasie ferii zimowych nadal można wspierać zbiórkę i wpłacać pieniążki do puszki stacjonarnej, która znajduje się w sekretariacie szkoły lub za pomocą e-skarbonki:  https://eskarbonka.wosp.org.pl/l85bpk

Zbiórka nie dobiegła końca więc wciąż liczymy na wsparcie uczniów, rodziców i sympatyków szkoły na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy grosz się liczy a dzięki niemu możemy  wygrać z sepsą!

Red.B.Łaz

Skip to content