Obchody 35 rocznicy nadania imienia Władysława Jasińskiego Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach

28 kwietnia delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu uczestniczyła w uroczystych obchodach 35 rocznicy nadania imienia Władysława Jasińskiego Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach. Obchody rozpoczęła msza święta, a następnie w szkole odbył się apel. Uroczystości uświetnił Koncert Pieśni Patriotycznych i Partyzanckich, w którym udział wzięli nasi uczniowie: Melania Wójtowicz i Mikołaj Mrozik, a opiekunem była pani Zofia Niećko. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Życie i działalność Władysława Jasińskiego „, w którym I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Andżelika Konieczna, oraz otrzymaliśmy dwa wyróżnienia dla Weroniki Łącz i Joanny Łapy – opiekunowie pani Beata Gocoł i pani Mariola Słąba. Poczet sztandarowy reprezentowali Franciszek Rokita, Olaf Furgał, Oktawia Wolak i Natalia Krempa – opiekun pani Izabela Pietras.

Skip to content