Osiągnięcia naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2023

16 marca 2023r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Wzięło w nim udział 33 uczniów. Byli to uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII. Każdy uczeń dostał nagrodę uczestnika – układankę przestrzenną w formie breloczka. Kangur to konkurs matematyczny o zasięgu międzynarodowym i sam udział w takim konkursie jest już dużym wyróżnieniem. Zadania są o zróżnicowanym stopniu trudności, ale część jest naprawdę trudnych, wymagających logicznego myślenia i wiedzy ponad program swojej klasy. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie Matematycznym KANGUR serdecznie dziękujemy i gratulujemy odwagi, pomysłowości, cierpliwości i wytrwałości. Wasza praca zostanie na pewno doceniona i w najbliższej przyszłości przyniesie oczekiwane rezultaty.

Oto osiągnięcia uczniów naszej szkoły:
Wyróżnienie otrzymali:
Ada Tyksińska kl. 4a – opiekun p. Paulina Kuroń
Patrycja Kurtyka kl.4a – opiekun p. Paulina Kuroń
Bartosz Horodewski kl. 8c – opiekun p. Anna Zając

Wynik bardzo dobry uzyskał:
Krzysztof Pietruszka kl.6 a – opiekun p. Anna Zając

Uczniom, nauczycielom, rodzicom serdecznie GRATULUJEMY.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zapraszamy za rok i życzymy dalszych sukcesów z KRÓLOWĄ NAUK.

Szkolny koordynator konkursu
Paulina Kuroń

Skip to content