MŁODZI NIEPRZECIĘTNI 2023

W środę 23 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury SCK, Pan Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca na uroczystej gali Młodzi Nieprzeciętni wyróżnił najlepszych uczniów i nauczycieli mieleckich szkół za rok szkolny 2022/2023.
Nieprzeciętni Uczniowie naszej szkoły:
WOJCIECH SZYNAL (pięciokrotny finalista wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: języka polskiego, języka hiszpańskiego, historii, biologii, chemii),
MACIEJ HAJDUK (dwukrotny laureat wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: geografii i historii oraz finalista wojewódzkiego konkursy przedmiotowego z fizyki),
EMIL WĄŻ (dwukrotny finalista wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: historii i geografii oraz finalista XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Statuetkę i tytuł Najlepszego Ucznia SP9 otrzymał WOJCIECH SZYNAL Za sukcesem uczniów stoją także ich nauczyciele, którzy w ramach podziękowania otrzymali certyfikat Nieprzeciętnego Nauczyciela. Z naszej szkoły tytułem NIEPRZECIĘTNY NAUCZYCIEL zostali wyróżnieni: Pani Danuta Błach, Pani Dorota Chmura, Pani Katarzyna Krawiec, Pani Bernadeta Łaz, Pani Małgorzata Wesołowska, Pan Dariusz Dudek, Pan Dariusz Momot oraz Pan Andrzej Wilk.

Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY

Skip to content